Ana Sayfa İletişim     e-bülten     ENGLISH    
TARZINI BUL
BANYO ÜRÜNLERİ
MUTFAK ÜRÜNLERİ
PROJE ÇÖZÜMLERİ
YENİ ÜRÜNLER
SU TASARRUFU SAĞLAYAN ÜRÜNLER
DUVAR KAĞITLARI VE YER KAPLAMALARI
MİMARCA
SU TASARRUFU SAĞLAYAN ÜRÜNLERSu her geçen gün daha fazla artan oranda kullanılan ve en değerli kaynağımızdır. Su kullanımı ve maliyeti her geçen gün artmakta bundan dolayı mimarlar, plancılar ve çevreciler yeni alternatifleri araştırmaktadırlar.

Bugün evlerde yaşam standartlarının artmasından dolayı 25 sene öncesine göre %55 daha fazla su harcıyoruz.


WC'ler; Klozet rezervuar sistemlerimizdeki dual basma butonları size 9 litre rezervuarlara göre %50, 6litre rezervuarlara göre %25 su tasarrufu sağlar.Duş ve Küvet Kullanımı; Toplam su kullanımının %20'si Duş ve küvet kullanımında oluşur. Küvetlerde farklı ebat ve tasarımlarla standart bir 170x70 küvette 180-210litre su kullanılırken bunu 140litreye kadar indirebilmekteyiz. Duş kullanımındada standart armatürler dakikada 10 - 30 litre su harcarken kademeli klik kartuşlu armatürlerle %50 su tasarrufu bugün sizin elinizdedir.
Armatürler; Kademeli klik kartuşlu her armatür size yılda 5000 litre su tasarrufu sağlar. Kademeli klik kartuşlu armatürlerle tasarruf yapmak sizin elinizde.

Genel Mekan Armatürleri; Önemli olan iş yeri veya toplu mekan WC'lerinde belli bir suyu belli bir zaman için kullanmak. Zaman ayarlı ve fotoselli armatürler bu ihtiyaçlarınızı planlamanıza yarar.

Pisuarlar; Sadece 1 adet susuz pisuar size yılda 87000 litre su tasarrufu sağlar. Aridian pisuar bugün çok yenilikçi bir pisuar, kartuşlu filtresi ile hiç su kullanıma gerek kalmadan idrarı süzmekte düşük bakteri üremesi, koku kontrolü ayrıca montaj rahatlığı ile mükemmel bir ürün. Farklı zaman ayarlı ve fotoselli pisuar sistemleri her kullanımda belirli bir suyu kullanmakta ve kullanım az olduğunda her 24 saatte bir kendini yıkamakta.

Hakkımızda       İletişim       e-bülten       Basında       Kullanım Hakları       Ana Sayfa       ENGLISH
Powered by: OrBiT